Basmati Rice Deals in New Brunswick

Last updated: October 4, 2026

3 flyer offers for Basmati Rice from stores in New Brunswick this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Foodland $3.99 $0.20/100 g Tilda Basmati Rice 2 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
IGA Extra $4.99 $2.00/100 g Riz basmati 250 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $6.24 $1.25/lb Basmati Rice 5 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Basmati Rice deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada