Ketchup Deals in Quebec

Last updated: October 1, 2026

5 flyer offers for Ketchup from stores in Quebec this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Staples $1.50
$1.80
$0.60/100 ml Heinz Tomato Ketchup 250ml 250ml Oct 28 – Dec 31, 2026 View flyer
Walmart $3.12 Heinz Ketchup Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $3.44 Heinz Ketchup Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Maxi $3.49 $0.47/100 ml Heinz Ketchup 750 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
IGA Extra $3.49 $0.47/100 ml Ketchup 750 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Ketchup deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada