60 current deals from the Wholesale Club flyer this week. Prices are sourced directly from the flyer and updated weekly.
| Category | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cola |
$1.99 $75.00 -97% |
Pepsi | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Orange Soda |
$1.99 $75.00 -97% |
Crush | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Soft Drink |
$2.00 $16.00 -88% |
$0.56/100 ml | Pepsi | 355 ml | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Turkey |
$1.35 $1.99 -32% |
Turkey | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Vegetable Chips |
$3.00 $4.00 -25% |
Gala Vegetable Chips | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Ketchup |
$1.79 $2.29 -22% |
$0.36/100 ml | Heinz Tomato Ketchup 500ml | 500 ml | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Regular Cola |
$1.99 $2.49 -20% |
$0.10/100 ml | Coca-Cola Regular 2L | 2 L | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Chicken Breast |
$4.99 $6.11 -18% |
$4.99/lb | Chicken Breasts | per lb | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Whole Wheat Bread |
$2.50 $3.00 -17% |
$0.37/100 g | Wonder Bread Whole Wheat 680g | 680 g | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Whole Milk |
$1.69 $1.99 -15% |
$0.17/100 ml | Arla Organic Whole Milk 1L | 1 L | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Potato Chips |
$2.99 $3.49 -14% |
$1.20/100 g | Lays Classic Potato Chips 250g | 250 g | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Brownie Mix |
$1.75 $2.00 -13% |
$0.83/100 g | Duncan Hines Perfect Size Brownie Mix | 210 g | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Frozen Pizza | $34.99 | Pizza Master | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Chocolate Bars | $27.99 | CADBURY CARAMILK | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Chicken Breast | $144.99 | Chicken | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Macaroni & Cheese | $0.99 | No Name Macaroni & Cheese | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Macaroni and Cheese | $1.00 | KD Macaroni and Cheese | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Hemp Product | $1.29 | Hemp Sun | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Sweetened Condensed Milk | $1.69 | No Name Sweetened Condensed Milk | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Soup | $1.79 | Campbell's Soup | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Lozenges | $1.87 | $0.09/unit | Halls | 20 pieces | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Stuffing Mix | $1.99 | Stove Top | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Frozen Bagel Bites | $1.99 | Bagel Bites | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Baking Chips | $2.00 | CHIPITS | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Peach Tea | $2.00 | $0.40/100 ml | Snapple Peach Tea | 500 ml | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Meat Substitute | $2.00 | $0.80/100 g | MEAT OR MEAT SUBSTITUTE | 250 g | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Tuna | $2.00 | $1.43/100 g | MARPAC TUNA | 140 g | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Candy | $2.00 | $0.13/unit | LIFESAVERS | 16 pieces | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Salad Dressing | $2.25 | Marzetti Salad Dressings | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Flakie Pastry | $2.29 | Passion Flakie | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Dish Soap | $2.60 | Dawn | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Candy | $2.79 | Halls | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Stuffing Mix | $2.79 | Stuffing Mix | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Cough Drops | $2.99 | Halls | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Chocolate Bar | $2.99 | $7.48/100 g | Crunchie | 40 g | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Candy | $2.99 | Sour Patch Kids | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Crackers | $2.99 | Ritz Crackers | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Cranberry Sauce | $2.99 | Cranberry Sauce | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Whipping Cream | $2.99 | Cranberry Cream | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Whole Wheat Crackers | $2.99 | TRISCUT | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Butter Crackers | $2.99 | RITZ | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Nestle Chocolate Bar | $3.00 | TREAT | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Cookies | $3.79 | Oreo | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Candy | $3.79 | Maynards | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Cookies | $3.79 | Peanut Butter Cookies | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Crackers | $3.97 | $1.32/100 g | Ritz | 300 g | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Whipped Cream | $3.99 | Cool Whip | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Cough Drops | $4.00 | HALLS | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Crackers | $4.00 | $2.00/100 g | Premium Plus | 200 g | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Red Velvet Cake | $4.00 | Red Velvet Cake | 1 piece | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | |
| Meatless Burgers | $4.97 | NO FRILLS MEATLESS BURGERS | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Chocolate Bar | $4.99 | $4.99/100 g | Caramilk | 100 g | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
| Cookies | $4.99 | Oreo | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Crackers | $4.99 | Premium Plus | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Whipping Cream | $4.99 | Whipping Cream | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Butter | $4.99 | Butter | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Corn Starch | $4.99 | Corn Starch | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Flour | $4.99 | Flour | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Sugar | $4.99 | Sugar | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
| Chocolate Chip Cookies | $4.99 | Farmers' Market Chocolate Chip Cookies | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |