Bacon Deals in British Columbia

Last updated: October 3, 2026

18 flyer offers for Bacon from stores in British Columbia this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Sobeys $2.99 Bacon Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 Maple Leaf Bacon Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Buy-Low Foods $3.99 $1.76/100 g Western Family Bacon 227 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $4.00 Ottawa Valley Farms Bacon Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Buy-Low Foods $4.97 $1.33/100 g Stampe's Premium Bacon 375 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $4.99 $1.33/100 g Bacon 375 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $4.99 Maple Leaf Bacon Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $4.99 $1.33/100 g Maple Leaf Bacon 375 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $5.49 $1.46/100 g Pack of Bacon 375 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $5.49 $1.83/100 g Bacon 300 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $5.49
$6.49
Sliced Bacon Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $5.49 $1.22/100 g bacon 450 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $6.00 Bacon or Sausage Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $6.49
$7.99
$1.30/100 g Sliced Bacon 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $6.99 $1.86/100 g Maple Leaf Naturally Smoked Bacon 375 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $6.99 $1.86/100 g Maple Leaf Bacon 375 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $6.99 $1.86/100 g Schneiders Bacon 375 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $7.99 $2.13/100 g Maple Leaf Bacon 375 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Bacon deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada