Basmati Rice Deals in Ontario

Last updated: October 4, 2026

7 flyer offers for Basmati Rice from stores in Ontario this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Foodland $3.99 $0.20/100 g Tilda Basmati Rice 2 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Chalo FreshCo $3.99 $0.20/100 g Basmati Rice 2 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Arz Fine Foods $4.99 ARZ Basmati Rice Oct 2 – Oct 8, 2026 View flyer
Walmart $6.24 $1.25/lb Basmati Rice 5 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $8.99 $0.45/100 g Nida Basmati Rice 2 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Chalo FreshCo $8.99 $0.45/100 g Basmati Rice 2 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $10.99 Basmati Rice Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Basmati Rice deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada