30 flyer offers for Candy from stores in Manitoba this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$0.49 | Reese's Candy | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer | ||
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$0.99 | Hershey's Kisses | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer | ||
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$0.99 | $1.40/100 g | Reese's 2.5oz | 2.5 oz | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer |
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$0.99 | $2.25/100 g | Hershey's 1.55oz | 1.55 oz | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer |
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$1.49 | Krackle | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer | ||
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$1.49 | $0.12/unit | Nerds 12 Count | 12 Count | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer |
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$1.49 | $2.98/100 g | Smart Sweets Sour Gummy Bears 50g | 50 g | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$1.97 | Candy Corn | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$1.99 | Peanut Butter M&Ms | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer | ||
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$1.99 | Gummy Ropes | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer | ||
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$1.99 $2.99 |
$4.42/100 g | Smart Sweets Sweet Chews 45g | 45 g | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer |
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$1.99 | Gummy Rounds | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer | ||
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$1.99 | Jelly Belly Bean Boozled | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer | ||
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$1.99 | $2.01/100 g | Nerds 3.5oz | 3.5 oz | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer |
Wholesale Club
|
$2.00 | $0.13/unit | LIFESAVERS | 16 pieces | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
Real Canadian Superstore
|
$2.29 | Big Foot | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$2.49 | Haribo Goldbears | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer | ||
Wholesale Club
|
$2.79 | Halls | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.85 | Swizzels Matlow | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Giant Tiger
|
$2.97 | Hallen's | Sep 30 – Oct 6, 2026 | View flyer | ||
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$2.99 | Twizzlers | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer | ||
Wholesale Club
|
$2.99 | Sour Patch Kids | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$3.00 | Halloween Candy | Oct 1 – Oct 31, 2026 | View flyer | ||
Wholesale Club
|
$3.79 | Maynards | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$10.99 | $0.22/unit | Candy Corn | 50 pieces | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$12.97 | Halloween Candy | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$12.97 | Halloween Candy | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$16.99 | $0.17/unit | Nerds | 100 pieces | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Wholesale Club
|
$16.99 | Maynards | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$19.98 | Halloween Candy | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |