Candy Deals in Saskatchewan

Last updated: October 3, 2026

30 flyer offers for Candy from stores in Saskatchewan this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $0.49 Reese's Candy May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $0.99 Hershey's Kisses May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $0.99 $1.40/100 g Reese's 2.5oz 2.5 oz May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $0.99 $2.25/100 g Hershey's 1.55oz 1.55 oz May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $1.49 Krackle May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $1.49 $0.12/unit Nerds 12 Count 12 Count May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $1.49 $2.98/100 g Smart Sweets Sour Gummy Bears 50g 50 g May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Walmart $1.97 Candy Corn Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $1.99 Peanut Butter M&Ms May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $1.99 Gummy Ropes May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $1.99
$2.99
$4.42/100 g Smart Sweets Sweet Chews 45g 45 g May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $1.99 Gummy Rounds May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $1.99 Jelly Belly Bean Boozled May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $1.99 $2.01/100 g Nerds 3.5oz 3.5 oz May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Wholesale Club $2.00 $0.13/unit LIFESAVERS 16 pieces Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $2.29 Big Foot Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $2.49 Haribo Goldbears May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Wholesale Club $2.79 Halls Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer
Sobeys $2.85 Swizzels Matlow Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Giant Tiger $2.97 Hallen's Sep 30 – Oct 6, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $2.99 Twizzlers May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
Wholesale Club $2.99 Sour Patch Kids Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer
Walmart $3.00 Halloween Candy Oct 1 – Oct 31, 2026 View flyer
Wholesale Club $3.79 Maynards Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer
No Frills $10.99 $0.22/unit Candy Corn 50 pieces Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $12.97 Halloween Candy Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $12.97 Halloween Candy Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $16.99 $0.17/unit Nerds 100 pieces Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Wholesale Club $16.99 Maynards Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer
Walmart $19.98 Halloween Candy Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Candy deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada