Cereal Deals in Quebec

Last updated: October 2, 2026

9 flyer offers for Cereal from stores in Quebec this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
IGA Extra $2.50 Jordan's Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
IGA Extra $3.87 Mini Wheats Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Maxi $3.99
$4.49
$0.80/100 g Raisin Bran Cereal 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
IGA Extra $3.99 Vector Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
IGA Extra $4.99
$5.99
$0.67/100 g Cereal 750 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Maxi $5.00 $1.00/100 g Mini-Wheats Cereal 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Maxi $5.50 $0.85/100 g Cheerios 650 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
IGA Extra $5.99 $1.20/100 g Cheerios 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Maxi $7.00
$12.00
Cereal Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Cereal deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada