Grapes Deals in Quebec

Last updated: October 3, 2026

5 flyer offers for Grapes from stores in Quebec this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
IGA Extra $1.97 Grapes Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
IGA Extra $1.99 $1.00/lb Grapes 2 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Metro $3.99 $2.66/lb Grapes 1.5 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Maxi $5.99 Grapes Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Bonanza Lalumière $50.00 $11.02/100 g Green Grapes 16 oz Sep 30 – Oct 6, 2026 View flyer

← All Grapes deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada