13 flyer offers for Instant Noodles from stores in Ontario this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ethnic Supermarket
|
$0.69 | Noodles | Oct 2 – Oct 8, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$0.79 | Mr. Noodles | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Blue Sky Supermarket
|
$0.99 | S&W Prepared Noodles | Oct 2 – Oct 8, 2026 | View flyer | ||
Bestco Food Mart
|
$1.99 | Noodles | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Chalo FreshCo
|
$1.99 | $2.21/100 g | Cup of Noodles | 90 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Centra Food Market
|
$2.00 | $0.40/100 g | Noodles | 500 g | Oct 1 – Oct 31, 2026 | View flyer |
Real Canadian Superstore
|
$2.97 | KD | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Al Premium Food Mart
|
$2.99 | Wai Wai Instant Noodles | Oct 1 – Oct 11, 2026 | View flyer | ||
Al Premium Food Mart
|
$3.99 | Nongshim Noodles | Oct 1 – Oct 11, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$4.49 | Instant Noodles | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$4.75 | Noodles | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Alnejmah
|
$7.99 | $0.84/100 g | Ariya | 950 g | Oct 1 – Oct 8, 2026 | View flyer |
Hart
|
$18.00 | Startirt | Sep 30 – Oct 13, 2026 | View flyer |