Peanut Butter Deals in Newfoundland & Labrador

Last updated: October 3, 2026

12 flyer offers for Peanut Butter from stores in Newfoundland & Labrador this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
No Frills $1.89 Peanut Butter Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $2.46 Peanut Butter Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Dominion $3.00 Peanut Butter Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Coleman's $3.99 Kraft Peanut Butter Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Bidgood's Supermarket $3.99 Peanut Butter Oct 1 – Oct 31, 2026 View flyer
Sobeys $4.49 Peanut Butter Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Dominion $4.99 $1.00/100 g Adams Natural Peanut Butter 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Foodland $4.99 $1.00/100 g Kraft Peanut Butter 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Foodland $4.99 $1.00/100 g Peanut Butter 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $5.00 $1.00/100 g Peanut Butter 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $11.99 Peanut Butter Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Wholesale Club $18.49 Peanut Butter Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer

← All Peanut Butter deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada