15 flyer offers for Rice from stores in Ontario this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Walmart
|
$1.36 | Rice | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$1.99 | Uncle Ben's Grain | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$1.99 | $0.10/100 g | Rice | 2 kg | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$1.99 | Uncle Ben's Rice | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.49 | $0.25/100 g | Nida Rice | 1 kg | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$2.98 | Minute Rice | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$2.99 $3.99 |
Uncle Ben's Rice | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$4.00 | Rice | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Real Canadian Superstore
|
$8.00 | $1.60/lb | Rice | 5 lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Al Premium Food Mart
|
$8.99 | Rice | Oct 1 – Oct 11, 2026 | View flyer | ||
Real Canadian Superstore
|
$9.97 | Minute Rice | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Al Premium Food Mart
|
$9.99 | $0.50/100 g | Jasmine Rice | 2 kg | Sep 1 – Oct 2, 2026 | View flyer |
Wholesale Club
|
$9.99 | Sona Masoori Rice | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
Bestco Food Mart
|
$19.99 | $0.20/100 g | Rice | 10 kg | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Centra Food Market
|
$31.00 | $0.62/100 g | Rice | 5 kg | Oct 1 – Oct 31, 2026 | View flyer |