Salami Deals in British Columbia

Last updated: October 2, 2026

7 flyer offers for Salami from stores in British Columbia this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Loblaws $3.49 $2.33/100 g Mastro Salami 150 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $3.99 Mastro Salami Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $5.00 Salami Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $5.99 $3.00/100 g Mastro Salami 200 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Buy-Low Foods $6.97 $3.49/100 g Mastro Salami 200 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $7.50 Salami Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $12.99 Kirkland Signature Salami Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Salami deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada