Toothpaste Deals in New Brunswick

Last updated: October 4, 2026

4 flyer offers for Toothpaste from stores in New Brunswick this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Familiprix $1.99
$3.49
$2.49/100 ml Crest Toothpaste 80 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Jean Coutu Pharmacy $3.99
$4.99
$2.66/100 ml Colgate Toothpaste 150 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Rexall Drug Store $3.99 $3.99/100 ml Colgate Total 100 ml Oct 2 – Oct 8, 2026 View flyer
Rexall Drug Store $9.99 $13.32/100 ml Sensodyne 75 ml Oct 2 – Oct 8, 2026 View flyer

← All Toothpaste deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada