14 flyer offers for Bacon from stores in Saskatchewan this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Sobeys
|
$2.99 | Bacon | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$3.99 | Maple Leaf Bacon | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Buy-Low Foods
|
$3.99 | $1.76/100 g | Western Family Bacon | 227 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$4.00 | Ottawa Valley Farms Bacon | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Buy-Low Foods
|
$4.97 | $1.33/100 g | Stampe's Premium Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$4.99 | $1.33/100 g | Maple Leaf Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$5.49 | $1.46/100 g | Pack of Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$5.49 | $1.83/100 g | Bacon | 300 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$5.49 $6.49 |
Sliced Bacon | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$5.49 | $1.22/100 g | bacon | 450 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$6.00 | Bacon or Sausage | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$6.99 | $1.86/100 g | Maple Leaf Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$6.99 | $1.86/100 g | Maple Leaf Naturally Smoked Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$7.99 | $2.13/100 g | Maple Leaf Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |