Body Wash Deals in Ontario

Last updated: October 2, 2026

4 flyer offers for Body Wash from stores in Ontario this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Real Canadian Superstore $4.00 $1.13/100 ml Dove Body Wash 355 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Jean Coutu Pharmacy $4.99 $1.41/100 ml Dove Body Wash 355 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $6.99
$7.49
$1.40/100 ml Dove Sensitive Skin Body Wash 500ml 500ml Nov 12 – Dec 31, 2028 View flyer
Food Basics $7.99 Axe Body Wash Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Body Wash deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada