Body Wash Deals in Canada

Last updated: October 2, 2026
Currently from $4.00
Below avg price Across 5 stores this week  ·  90-day avg: $7.39

We found 5 flyer offers for Body Wash across Canadian stores this week. Prices are sourced directly from store flyers and updated weekly.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Current Prices by Store

Store This week vs 90d avg Product / Size On sale
Real Canadian Superstore $4.00 -46% Dove Body Wash 355 ml Oct 1 – Oct 7, 2026
Jean Coutu Pharmacy $4.99 -32% Dove Body Wash 355 ml Oct 1 – Oct 7, 2026
Familiprix $6.99 -5% Aveeno Body Wash 354 ml Oct 1 – Oct 7, 2026
Co-op $6.99 -5% Dove Sensitive Skin Body Wash 500ml 500ml Nov 12 – Dec 31, 2028
Food Basics $7.99 +8% Axe Body Wash Oct 1 – Oct 7, 2026

Price History

90-day avg
$7.39
All-time low
$1.00
30-day avg
$7.20
$4.00 $1.00 Apr 2026: $3.99 Apr 26 May 2026: $1.99 Jun 2026: $1.00 Jul 2026: $1.00 Jul 26 Aug 2026: $2.99 Sep 2026: $2.99 Oct 2026: $4.00 Oct 26
Based on 318 price records from Canadian flyers since Nov 2020.
Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Real Canadian Superstore $4.00 $1.13/100 ml Dove Body Wash 355 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Jean Coutu Pharmacy $4.99 $1.41/100 ml Dove Body Wash 355 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $6.99
$7.49
$1.40/100 ml Dove Sensitive Skin Body Wash 500ml 500ml Nov 12 – Dec 31, 2028 View flyer
Familiprix $6.99
$8.99
$1.97/100 ml Aveeno Body Wash 354 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Food Basics $7.99 Axe Body Wash Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Browse by province:
Ontario 4 New Brunswick 3 Alberta 2 British Columbia 2 Manitoba 2 Quebec 2 Saskatchewan 2

Related deal categories

← All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada