7 flyer offers for Bread from stores in New Brunswick this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
BMR
|
$1.99 $2.49 |
$0.44/100 g | Grainess Whole Wheat Bread 450g | 450g | Feb 6 – Dec 31, 2026 | View flyer |
IGA Extra
|
$1.99 | Bon Matin | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Giant Tiger
|
$2.25 | D'Italiano | Sep 30 – Oct 6, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.99 | Artisan Bread | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.00 | Sliced Bread | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$3.50 $4.00 |
$0.62/100 g | Nature's Own Whole Wheat Bread 20oz | 20oz | May 12 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Co-op
|
$3.99 | $1.00/100 g | CO-OP GOLD PURE Artisan Roasted Garlic and Cheese Bread | 400 g | Dec 2 – Dec 31, 2026 | View flyer |