16 flyer offers for Cheddar Cheese from stores in British Columbia this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Loblaws
|
$3.99 $4.99 |
$1.14/100 g | Sharp Cheddar Cheese | 350 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$3.99 | $3.99/100 g | PC Good Cheese | 100 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$3.99 | PC Good Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Country Grocer
|
$4.97 | Aged Cheddar | Oct 2 – Oct 8, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$5.99 | $1.50/100 g | Cheddar Cheese | 400 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Chalo FreshCo
|
$5.99 | Tre Stelle | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Chalo FreshCo
|
$5.99 | Castello | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$5.99 | Tre Stelle Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$5.99 | Castello Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$6.99 | $1.55/100 g | Cheddar Cheese | 450 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$6.99 | $1.75/100 g | Cheddar Cheese | 400 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Country Grocer
|
$7.97 | Cathedral City Cheddar | Oct 2 – Oct 8, 2026 | View flyer | ||
Chalo FreshCo
|
$8.99 | Tre Stelle | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$8.99 $9.99 |
$4.50/100 g | Cheddar Cheese | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
FreshCo
|
$8.99 | Tre Stelle Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$10.00 | PC Good Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |