32 flyer offers for Cookies from stores in Newfoundland & Labrador this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Co-op
|
$1.80 $2.20 |
$1.17/100 g | Oreo Cookies 154g | 154g | May 13 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Co-op
|
$2.49 $2.99 |
$0.83/100 g | Oreo Cookies 300g | 300g | Nov 9 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Co-op
|
$2.50 $2.99 |
$1.62/100 g | Oreo Cookies 154g | 154g | May 12 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Co-op
|
$2.50 $3.00 |
$0.83/100 g | Oreo Chocolate Sandwich Cookies 300g | 300g | May 16 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Dominion
|
$2.50 | Partake | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$2.50 $3.00 |
$0.83/100 g | Oreo Double Stuf Cookies 300g | 300g | Nov 6 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Dominion
|
$2.50 $3.00 |
Partake Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$2.50 | Chocolate Chip Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$2.50 | Partake | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.88 | Oreo | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.99 | $1.50/100 g | Dare Cookies | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$2.99 $3.49 |
$0.74/100 g | Nabisco Oreo Cookies 14.3oz | 14.3oz | Nov 21 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Sobeys
|
$2.99 | Biscoff | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.99 $3.99 |
Chips Ahoy! | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.00 | $0.82/100 g | Oreo Cookies | 365 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.00 | Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.49 | Biscoff Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.50 | $0.93/100 g | Nabisco Oreo Cookies | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$3.75 $4.00 |
$0.86/100 g | Oreo Double Stuf Cookies 15.35oz | 15.35oz | May 16 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Wholesale Club
|
$3.79 | Oreo | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
Wholesale Club
|
$3.79 | Peanut Butter Cookies | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$3.98 | Ghost Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$3.99 | OREOS | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$3.99 $4.50 |
$0.80/100 g | Oreo Chocolate Sandwich Cookies 500g | 500g | May 16 – Dec 31, 2028 | View flyer |
No Frills
|
$4.00 | Dare Ultimate Caramel | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$4.00 | Dare Ultimate Strawberry | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$4.00 | Oreos | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Wholesale Club
|
$4.99 | Oreo | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$4.99 | Dare Maple Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$6.00 $8.00 |
Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$10.00 | Biscuit | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$15.97 | Halloween Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |