We found 50 flyer offers for Cookies across Canadian stores this week. Prices are sourced directly from store flyers and updated weekly.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | This week | vs 90d avg | Product / Size | On sale |
|---|---|---|---|---|
Staples
|
$1.20 | -80% | Oreo Original Cookies 154g 154g | Oct 28 – Dec 31, 2026 |
Co-op
|
$1.80 | -70% | Oreo Cookies 154g 154g | May 13 – Dec 31, 2028 |
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$1.99 | -66% | Oreo | May 1 – Dec 31, 2026 |
FreshCo
|
$1.99 | -66% | Ginger Nuts | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
Real Canadian Superstore
|
$2.50 | -58% | Chips Ahoy Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
Dominion
|
$2.50 | -58% | Partake Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
Maxi
|
$2.75 | -54% | Oreo Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
Sobeys
|
$2.88 | -51% | Oreo | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
Buy-Low Foods
|
$2.97 | -50% | Christie Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
Longo’s
|
$2.99 | -50% | Biscoff | Oct 1 – Oct 11, 2026 |
No Frills
|
$3.00 | -49% | Oreo Cookies 365 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
Central Fresh Market
|
$3.33 | -44% | Bakery Cookies | Oct 1 – Oct 8, 2026 |
Discovery Foods
|
$3.49 | -41% | Cookies | Sep 27 – Oct 3, 2026 |
Chalo FreshCo
|
$3.49 | -41% | Pillsbury Cookies 396 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
Brunet
|
$3.49 | -41% | Teddy Grahams Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
Wholesale Club
|
$3.79 | -36% | Peanut Butter Cookies | Oct 1 – Oct 21, 2026 |
Walmart
|
$3.98 | -33% | Ghost Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
Food Basics
|
$3.99 | -33% | Christie Dads | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
Safeway
|
$3.99 | -33% | Oh My Yummy 400 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
DiPietro's
|
$3.99 | -33% | Dare Ultimate Cookie | Oct 1 – Oct 7, 2026 |
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Staples
|
$1.20 $1.50 |
$0.78/100 g | Oreo Original Cookies 154g | 154g | Oct 28 – Dec 31, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$1.80 $2.20 |
$1.17/100 g | Oreo Cookies 154g | 154g | May 13 – Dec 31, 2028 | View flyer |
FreshCo
|
$1.99 | Ginger Nuts | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre
|
$1.99 $4.49 |
Oreo | May 1 – Dec 31, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$2.49 $2.99 |
$0.83/100 g | Oreo Cookies 300g | 300g | Nov 9 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Dominion
|
$2.50 $3.00 |
Partake Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$2.50 | Chocolate Chip Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$2.50 | Partake | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Real Canadian Superstore
|
$2.50 | Chips Ahoy Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$2.50 | Partake | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$2.50 $3.00 |
$0.83/100 g | Oreo Double Stuf Cookies 300g | 300g | Nov 6 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Co-op
|
$2.50 $3.00 |
$0.83/100 g | Oreo Chocolate Sandwich Cookies 300g | 300g | May 16 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Co-op
|
$2.50 $2.99 |
$1.62/100 g | Oreo Cookies 154g | 154g | May 12 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Real Canadian Superstore
|
$2.56 $4.00 |
Golden Oreos | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Real Canadian Superstore
|
$2.56 $4.00 |
Oreo | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Maxi
|
$2.75 | Oreo Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.88 | Oreo | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Buy-Low Foods
|
$2.97 | Christie Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$2.99 $3.49 |
$0.74/100 g | Nabisco Oreo Cookies 14.3oz | 14.3oz | Nov 21 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Real Canadian Superstore
|
$2.99 | $1.50/100 g | Smart Cookies | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$2.99 | $1.50/100 g | Dare Cookies | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Longo’s
|
$2.99 $3.49 |
Biscoff | Oct 1 – Oct 11, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$2.99 $4.99 |
$1.20/100 g | Oreo Cookies | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$2.99 | Biscoff | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.99 $3.99 |
Chips Ahoy! | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.00 | $0.82/100 g | Oreo Cookies | 365 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.00 | Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Central Fresh Market
|
$3.33 | Bakery Cookies | Oct 1 – Oct 8, 2026 | View flyer | ||
Real Canadian Superstore
|
$3.49 | $1.40/100 g | Oreo Cookies | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
FreshCo
|
$3.49 | $1.75/100 g | Dare Maple Cookies | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Brunet
|
$3.49 | Teddy Grahams Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.49 | Biscoff Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Chalo FreshCo
|
$3.49 | $0.88/100 g | Pillsbury Cookies | 396 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Discovery Foods
|
$3.49 | Cookies | Sep 27 – Oct 3, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.50 | $0.93/100 g | Nabisco Oreo Cookies | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$3.75 $4.00 |
$0.86/100 g | Oreo Double Stuf Cookies 15.35oz | 15.35oz | May 16 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Wholesale Club
|
$3.79 | Peanut Butter Cookies | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
Wholesale Club
|
$3.79 | Oreo | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$3.98 | Ghost Cookies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
DiPietro's
|
$3.99 | Dare Ultimate Cookie | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$3.99 $4.50 |
$0.80/100 g | Oreo Chocolate Sandwich Cookies 500g | 500g | May 16 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Safeway
|
$3.99 | $1.00/100 g | Oh My Yummy | 400 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$3.99 | Biscoff | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$3.99 | OREOS | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Food Basics
|
$3.99 | Christie Dads | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$4.00 | Oreos | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$4.00 | Dare Ultimate Strawberry | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$4.00 | Dare Ultimate Caramel | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$4.29 | $0.36/unit | Oreo Cookies | 12 pieces | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Food Basics
|
$4.49 | Chip Ahoy! | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |