Cookies Deals in British Columbia

Last updated: October 2, 2026

43 flyer offers for Cookies from stores in British Columbia this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Staples $1.20
$1.50
$0.78/100 g Oreo Original Cookies 154g 154g Oct 28 – Dec 31, 2026 View flyer
Co-op $1.80
$2.20
$1.17/100 g Oreo Cookies 154g 154g May 13 – Dec 31, 2028 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $1.99
$4.49
Oreo May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
FreshCo $1.99 Ginger Nuts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $2.49
$2.99
$0.83/100 g Oreo Cookies 300g 300g Nov 9 – Dec 31, 2028 View flyer
Co-op $2.50
$2.99
$1.62/100 g Oreo Cookies 154g 154g May 12 – Dec 31, 2028 View flyer
Co-op $2.50
$3.00
$0.83/100 g Oreo Chocolate Sandwich Cookies 300g 300g May 16 – Dec 31, 2028 View flyer
Co-op $2.50
$3.00
$0.83/100 g Oreo Double Stuf Cookies 300g 300g Nov 6 – Dec 31, 2028 View flyer
Real Canadian Superstore $2.50 Chips Ahoy Cookies Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $2.56
$4.00
Golden Oreos Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $2.56
$4.00
Oreo Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $2.88 Oreo Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Buy-Low Foods $2.97 Christie Cookies Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $2.99
$3.49
$0.74/100 g Nabisco Oreo Cookies 14.3oz 14.3oz Nov 21 – Dec 31, 2028 View flyer
FreshCo $2.99
$4.99
$1.20/100 g Oreo Cookies 250 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $2.99 $1.50/100 g Smart Cookies 200 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $2.99 $1.50/100 g Dare Cookies 200 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $2.99 Biscoff Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $2.99
$3.99
Chips Ahoy! Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $3.00 Cookies Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $3.00 $0.82/100 g Oreo Cookies 365 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Discovery Foods $3.49 Cookies Sep 27 – Oct 3, 2026 View flyer
No Frills $3.49 Biscoff Cookies Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $3.49 $1.40/100 g Oreo Cookies 250 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
FreshCo $3.49 $1.75/100 g Dare Maple Cookies 200 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Chalo FreshCo $3.49 $0.88/100 g Pillsbury Cookies 396 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $3.50 $0.93/100 g Nabisco Oreo Cookies 375 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $3.75
$4.00
$0.86/100 g Oreo Double Stuf Cookies 15.35oz 15.35oz May 16 – Dec 31, 2028 View flyer
Wholesale Club $3.79 Oreo Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer
Wholesale Club $3.79 Peanut Butter Cookies Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer
Walmart $3.98 Ghost Cookies Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $3.99 Biscoff Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $3.99 $1.00/100 g Oh My Yummy 400 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $3.99
$4.50
$0.80/100 g Oreo Chocolate Sandwich Cookies 500g 500g May 16 – Dec 31, 2028 View flyer
No Frills $4.00 Dare Ultimate Strawberry Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $4.00 Dare Ultimate Caramel Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $4.29 $0.36/unit Oreo Cookies 12 pieces Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Buy-Low Foods $4.97 Cookies Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $4.99 Dare Maple Cookies Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $4.99 $3.33/100 g Girl Guide Cookies 150 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Wholesale Club $4.99 Oreo Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer
No Frills $10.00 Biscuit Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $15.97 Halloween Cookies Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Cookies deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada