Crackers Deals in Northwest Territories

Last updated: October 2, 2026

13 flyer offers for Crackers from stores in Northwest Territories this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Walmart $2.78 $1.54/100 g Ritz Original 180 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $2.78 $1.54/100 g Ritz Original 180 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $2.98 $1.49/100 g Triscuit Original 200 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $2.98 Wheat Thins Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $2.98 Vegetable Thins Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $2.98 $1.49/100 g Triscuit Original 200 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $2.98 Wheat Thins Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $2.98 Vegetable Thins Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $3.98 Ritz Drizzled Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $4.98 $1.10/100 g Ritz Crackers 454 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $4.98 $1.10/100 g Ritz Original or Toppers 454 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $7.97 Goldfish Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $15.97 Goldfish Crackers Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Crackers deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada