Dish Soap Deals in Alberta

Last updated: October 3, 2026

14 flyer offers for Dish Soap from stores in Alberta this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
No Frills $1.29 Dish Soap Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $1.99 $0.37/100 ml Dawn Dish Soap 532 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $2.49 Dish Soap Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $2.59 $0.49/100 ml Dawn Dish Soap 532 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Wholesale Club $2.60 Dawn Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer
Sobeys $2.99 $0.40/100 ml Dawn Dish Soap 739 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $3.49 $0.66/100 ml Dawn Dish Soap 532 mL Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
FreshCo $3.99
$5.49
$0.75/100 ml Dawn Ultra Dish Soap 532 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Rexall Drug Store $3.99 $0.75/100 ml Dawn Dish Soap 532 ml Oct 2 – Oct 8, 2026 View flyer
Loblaws $4.99
$5.99
$0.94/100 ml Dawn Dish Soap 532 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $4.99 Dawn Dish Soap Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $5.99
$6.99
$0.80/100 ml Dawn Ultra Dish Soap 750 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $8.00 Dish Soap Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $11.00 Dawn Dish Soap Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Dish Soap deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada