Energy Drink Deals in Ontario

Last updated: October 3, 2026

7 flyer offers for Energy Drink from stores in Ontario this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Metro $1.25 $0.25/100 ml Energy Drink 500 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Blue Sky Supermarket $1.49 Red Rain Energy Drink Oct 2 – Oct 8, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $1.99 $0.80/100 ml Red Bull 250 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Rexall Drug Store $2.29 Monster Energy Drink Oct 2 – Oct 8, 2026 View flyer
Food Basics $2.49 Monster Energy Drink Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $4.00 $0.80/100 ml Monster Energy Drink 500 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Food Basics $26.99 Red Bull Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Energy Drink deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada