13 flyer offers for Green Beans from stores in Ontario this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chalo FreshCo
|
$1.29 | $1.29/lb | Fresh Green Beans | per lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Alnejmah
|
$1.49 | $1.49/lb | Green Beans | per lb | Oct 1 – Oct 8, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$1.87 $2.44 |
$0.55/100 g | Flavorite Fresh Green Beans | 12 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$1.97 | $1.97/lb | Green Beans | 1 lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Chalo FreshCo
|
$1.99 $2.99 |
$0.40/100 g | Green Beans | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$1.99 | $1.99/lb | Green Beans | per lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$1.99 | $1.99/lb | Green Beans | per lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Centra Food Market
|
$1.99 | $0.80/100 g | Green Beans | 250 g | Oct 2 – Oct 8, 2026 | View flyer |
Longo’s
|
$2.00 $19.08 |
Pronto Eats Green Beans | Oct 1 – Oct 11, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.49 | $0.83/100 g | Green Beans | 300 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$2.49 | $2.49/lb | Fresh Green Beans | 1 lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$2.99 | $0.60/100 g | Green Beans | 500 g | Sep 17 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$7.00 | Green Beans | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |