Ground Beef Deals in New Brunswick

Last updated: October 3, 2026

12 flyer offers for Ground Beef from stores in New Brunswick this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Sobeys $5.49 Lean Ground Beef Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $5.99 Lean Ground Beef Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $6.49 Fresh Ground Beef Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $6.99 Ground Beef Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $6.99 $6.99/lb Fresh Premium Ground Beef 1 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $7.99 $1.60/100 g Ground Beef 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $7.99
$8.99
$1.60/100 g Extra Lean Ground Beef 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $7.99
$13.00
$1.60/100 g Ground Beef 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $7.99
$8.99
$0.80/100 g Ground Beef 1 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $13.00 $1.30/100 g Beef Ground 1 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $13.00 $1.30/100 g ground beef 1 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
IGA Extra $15.00 $1.50/100 g Ground Beef 1 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Ground Beef deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada