5 flyer offers for Liquid Laundry Detergent from stores in Alberta this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Sobeys
|
$5.49 | $0.29/100 ml | Tide Liquid Laundry Detergent | 1.89 L | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$11.99 $13.99 |
$0.88/100 ml | Tide Liquid Laundry Detergent | 1.36 L | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
FreshCo
|
$12.99 | $0.71/100 ml | Tide Liquid Laundry Detergent | 1.82 L | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$15.99 | Tide Liquid Laundry Detergent | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Staples
|
$19.99 $33.99 |
Tide Liquid Laundry Detergent | 150 fl oz | Oct 2 – Oct 8, 2026 | View flyer |
← All Liquid Laundry Detergent deals in Canada · All deal categories