7 flyer offers for Margarine from stores in Alberta this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
No Frills
|
$1.89 | $0.44/100 g | I Can't Believe It's Not Butter | 425 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$2.00 | Margarine | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Chalo FreshCo
|
$5.99 $6.99 |
Margiold | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$5.99 | $3.00/100 g | Margiold | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Chalo FreshCo
|
$5.99 | $3.00/100 g | Margarine | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$6.00 | $0.44/100 g | Parkay Margarine | 1.36 kg | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$6.99 | Becel Margarine | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |