Margarine Deals in Saskatchewan

Last updated: October 4, 2026

5 flyer offers for Margarine from stores in Saskatchewan this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
No Frills $1.89 $0.44/100 g I Can't Believe It's Not Butter 425 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $2.00 Margarine Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
FreshCo $5.99 $3.00/100 g Margiold 200 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $6.00 $0.44/100 g Parkay Margarine 1.36 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $6.99 Becel Margarine Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Margarine deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada