4 flyer offers for Olive Oil from stores in New Brunswick this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
No Frills
|
$5.00 | $1.00/100 ml | Olive Oil | 500 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$7.99 | $1.60/100 ml | Bertolli Olive Oil | 500 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
BMR
|
$9.99 $10.99 |
$1.33/100 ml | Golden Harvest Olive Oil 750ml | 750ml | Feb 6 – Dec 31, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$12.99 $15.99 |
$1.30/100 ml | Kirkland Signature Organic Extra Virgin Olive Oil 1L | 1L | Nov 6 – Dec 31, 2028 | View flyer |