8 flyer offers for Peanut Butter from stores in Nova Scotia this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
No Frills
|
$1.89 | Peanut Butter | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$2.46 | Peanut Butter | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$4.49 | Peanut Butter | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Foodland
|
$4.99 | $1.00/100 g | Kraft Peanut Butter | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Foodland
|
$4.99 | $1.00/100 g | Peanut Butter | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$5.00 | $1.00/100 g | Peanut Butter | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$11.99 | Peanut Butter | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Wholesale Club
|
$18.49 | Peanut Butter | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |