9 flyer offers for Raspberries from stores in Manitoba this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Sobeys
|
$2.99 | $1.99/100 g | Raspberries | 150 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$3.99 | $3.19/100 g | Raspberries | 125 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.99 | $2.35/100 g | Raspberries | 6 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.99 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.99 | $2.35/100 g | Raspberries | 170 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.99 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.99 | $2.35/100 g | Raspberries | 6 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$9.88 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$9.88 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |