7 flyer offers for Salami from stores in Alberta this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Loblaws
|
$3.49 | $2.33/100 g | Mastro Salami | 150 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$3.99 | Mastro Salami | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Real Canadian Superstore
|
$5.00 | Salami | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$5.99 | $3.00/100 g | Mastro Salami | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Buy-Low Foods
|
$6.97 | $3.49/100 g | Mastro Salami | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Real Canadian Superstore
|
$7.50 | Salami | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$12.99 | Kirkland Signature Salami | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |