Sobeys Evaporated Milk Deals

Last updated: October 3, 2026

4 offers for Evaporated Milk in the current Sobeys flyer this week.

Prices sourced from store flyers. Product names and sizes may vary.

Price Unit price Product Size On sale Flyer
$1.79 $0.51/100 ml Carnation Evaporated Milk 354 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
$1.79 $0.51/100 ml CARNATION Evaporated Milk 354 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
$1.79 $0.51/100 ml Carnation Evaporated Milk 354 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
$1.79 $0.51/100 ml Carnation Evaporated Milk 354 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Sobeys deals  ·  All Evaporated Milk deals in Canada  ·  All categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada