Sobeys Potato Chips Deals

Last updated: October 3, 2026

7 offers for Potato Chips in the current Sobeys flyer this week.

Prices sourced from store flyers. Product names and sizes may vary.

Price Unit price Product Size On sale Flyer
$1.79 Chips Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
$1.99 Chips Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
$2.99 Old Dutch Chips Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
$2.99 $1.50/100 g Lay's Chips 200 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
$2.99 Crispy Potato Chips Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
$3.49 $1.75/100 g Lay's Chips 200 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
$3.99 $1.81/100 g Old Dutch Potato Chips 220 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Sobeys deals  ·  All Potato Chips deals in Canada  ·  All categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada