Sour Cream Deals in Alberta

Last updated: October 4, 2026

3 flyer offers for Sour Cream from stores in Alberta this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Loblaws $2.49
$3.49
$0.50/100 g Sour Cream 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $2.49 $0.50/100 g Sour Cream 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.49 $0.70/100 g Daisy Sour Cream 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Sour Cream deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada