Strawberries Deals in British Columbia

Last updated: October 3, 2026

14 flyer offers for Strawberries from stores in British Columbia this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
No Frills $1.99 Clamshell Strawberries Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $2.44 Strawberries Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $2.44 Strawberries Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $2.99 $2.99/lb Strawberries 1 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $2.99 Strawberries Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.49 Strawberries Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 Strawberries Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 Strawberries Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
FreshCo $3.99 $0.80/100 g Strawberries 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $4.00 $0.62/100 g Strawberries 650 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $4.99 $4.99/lb Strawberries 1 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $4.99 $4.99/lb Strawberries 1 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $4.99
$7.99
$1.10/100 g Fresh Strawberries 454 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $5.99 $1.32/100 g Fresh Strawberries 454 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Strawberries deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada