Wine Deals in Ontario

Last updated: October 3, 2026

6 flyer offers for Wine from stores in Ontario this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Alnejmah $6.99 $0.97/100 ml Ararat 720 ml Oct 1 – Oct 8, 2026 View flyer
Longo’s $7.99
$8.99
$1.07/100 ml Curato 750 ml Oct 1 – Oct 11, 2026 View flyer
Longo’s $8.99
$9.99
Leneg's Oct 1 – Oct 11, 2026 View flyer
Food Basics $11.99 $0.48/100 ml Denavit 2.5 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Longo’s $14.99 Cattiva Yellow Tail Oct 1 – Oct 11, 2026 View flyer
Metro $29.99 Bask Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Wine deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada