Almond Milk Deals in New Brunswick

Last updated: October 3, 2026

6 flyer offers for Almond Milk from stores in New Brunswick this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Co-op $2.39
$2.89
$0.24/100 ml Blue Diamond Almond Milk 1L 1L Nov 9 – Dec 31, 2028 View flyer
IGA Extra $3.49 $0.35/100 ml Almond Milk 1 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
BMR $3.75
$4.25
$0.38/100 ml HealthNut Almond Milk 1L 1L Feb 6 – Dec 31, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 Almond Milk Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 Oat Almond Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 $0.21/100 ml Silk Almond Milk 1.89 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Almond Milk deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada