24 flyer offers for Bacon from stores in Ontario this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Sobeys
|
$2.99 | Bacon | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
DiPietro's
|
$3.99 | $3.99/lb | Permanently Style Bacon | per lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$3.99 | Maple Leaf Bacon | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$4.00 | Ottawa Valley Farms Bacon | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$4.99 | $1.33/100 g | Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$4.99 | Maple Leaf Bacon | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Fortinos
|
$4.99 | PC Natural Bacon | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Fortinos
|
$4.99 | $1.33/100 g | Sliced Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Fortinos
|
$4.99 | $2.20/100 g | Bacon | 8 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Big Red Markets
|
$4.99 | Bacon | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$4.99 | $1.33/100 g | Maple Leaf Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$5.49 | $1.46/100 g | Pack of Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$5.49 | $1.83/100 g | Bacon | 300 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$5.49 $6.49 |
Sliced Bacon | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$5.49 | $1.22/100 g | bacon | 450 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Fortinos
|
$5.99 | $2.00/100 g | PC® Spiral-Sliced Bacon | 300 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$6.00 | Bacon or Sausage | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$6.49 $7.99 |
$1.30/100 g | Sliced Bacon | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$6.99 | $1.86/100 g | Maple Leaf Naturally Smoked Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Fortinos
|
$6.99 | PC Maple Flavored Bacon | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Fortinos
|
$6.99 | $1.86/100 g | PC Sliced Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$6.99 | $1.86/100 g | Maple Leaf Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$6.99 | $1.86/100 g | Schneiders Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$7.99 | $2.13/100 g | Maple Leaf Bacon | 375 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |