4 flyer offers for Blueberries from stores in Alberta this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
No Frills
|
$2.49 | Blueberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$2.99 | $1.76/100 g | Fresh Blueberries | 6 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
FreshCo
|
$4.99 | $3.99/100 g | Blueberries | 125 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$5.99 | $4.79/100 g | Blueberries | 125 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |