Blueberries Deals in British Columbia

Last updated: October 4, 2026

4 flyer offers for Blueberries from stores in British Columbia this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
No Frills $2.49 Blueberries Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $2.99 $1.76/100 g Fresh Blueberries 6 oz Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
FreshCo $4.99 $3.99/100 g Blueberries 125 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $5.99 $4.79/100 g Blueberries 125 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Blueberries deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada