Bread Deals in Nova Scotia

Last updated: October 2, 2026

6 flyer offers for Bread from stores in Nova Scotia this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
BMR $1.99
$2.49
$0.44/100 g Grainess Whole Wheat Bread 450g 450g Feb 6 – Dec 31, 2026 View flyer
Giant Tiger $2.25 D'Italiano Sep 30 – Oct 6, 2026 View flyer
Sobeys $2.99 Artisan Bread Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $3.00 Sliced Bread Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $3.50
$4.00
$0.62/100 g Nature's Own Whole Wheat Bread 20oz 20oz May 12 – Dec 31, 2028 View flyer
Co-op $3.99 $1.00/100 g CO-OP GOLD PURE Artisan Roasted Garlic and Cheese Bread 400 g Dec 2 – Dec 31, 2026 View flyer

← All Bread deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada