Chicken Breast Deals in Alberta

Last updated: October 2, 2026

23 flyer offers for Chicken Breast from stores in Alberta this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Loblaws $1.99 $1.99/lb Fresh Boneless Skinless Chicken Breast per lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $2.77 Chicken Breasts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $2.99 $2.99/lb Fresh Boneless Chicken Breast per lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $3.99 $3.99/lb Fresh Chicken per lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $4.88 Chicken Breast Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $4.99
$6.99
$4.99/lb Fresh Chicken Breasts per lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $4.99 $4.99/lb Fresh Chicken Breast per lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Wholesale Club $4.99
$6.11
$4.99/lb Chicken Breasts per lb Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer
Loblaws $5.84 $5.84/lb Fresh Chicken Breasts per lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $5.99 Chicken Breasts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $5.99
$7.99
$5.99/lb Chicken Breast per lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $5.99
$6.99
$5.99/lb Boneless Skinless Chicken Breasts per lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $6.00 Wendy's Chicken Breasts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $6.99
$7.49
$1.00/100 g Tyson Chicken Breast 700g 700g Nov 11 – Dec 31, 2028 View flyer
Sobeys $8.37 Chicken Breasts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $8.88 $8.88/kg Chicken Breasts per kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $8.99 $0.90/100 g Chicken Breasts 1 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Basha Foods International $8.99 $8.99/lb CHICKEN BREASTS per lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $9.47 Chicken Breast Fillets Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $9.99 $0.50/100 g Fresh Chicken Breasts 2 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $11.88 Chicken Breasts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $11.99 Boneless Chicken Breasts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Wholesale Club $144.99 Chicken Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer

← All Chicken Breast deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada