Chicken Breast Deals in Newfoundland & Labrador

Last updated: October 2, 2026

13 flyer offers for Chicken Breast from stores in Newfoundland & Labrador this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
No Frills $4.88 Chicken Breast Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Wholesale Club $4.99
$6.11
$4.99/lb Chicken Breasts per lb Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer
Sobeys $5.99 Chicken Breasts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Dominion $5.99 $0.60/100 g Fresh Chicken Breasts 1 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Dominion $6.00 Chicken Breasts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $6.99
$7.49
$1.00/100 g Tyson Chicken Breast 700g 700g Nov 11 – Dec 31, 2028 View flyer
Sobeys $8.37 Chicken Breasts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $8.99 $0.90/100 g Chicken Breasts 1 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $9.47 Chicken Breast Fillets Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $11.88 Chicken Breasts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Dominion $16.00 Chicken Breasts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Dominion $26.00 Chicken Breasts Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Wholesale Club $144.99 Chicken Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer

← All Chicken Breast deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada