Chocolate Deals in British Columbia

Last updated: October 3, 2026

4 flyer offers for Chocolate from stores in British Columbia this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Co-op $4.29
$4.99
$2.15/100 g Dove Chocolate Promises 200g 200g Nov 6 – Dec 31, 2028 View flyer
Co-op $5.99
$6.50
$2.00/100 g Lindt Swiss Chocolate Bar 300g 300g Nov 6 – Dec 31, 2028 View flyer
Rexall Drug Store $50.00 M&M's Sep 18 – Nov 1, 2026 View flyer
Rexall Drug Store $90.00 $8.41/100 g Cadbury 1.07 kg Sep 18 – Nov 1, 2026 View flyer

← All Chocolate deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada