32 flyer offers for Coffee from stores in Newfoundland & Labrador this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Sobeys
|
$4.99 | Timmies | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$4.99 | Tim Hortons | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$5.49 $5.99 |
$2.75/100 g | Nescafé Gold Blend Coffee 200g | 200g | Nov 12 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Dominion
|
$5.50 | Coffee | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$5.99 | $2.00/100 g | Maxwell House Coffee | 300 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Dominion
|
$6.00 | Bru Coffee | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$6.00 | Borrone | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$6.99 $8.49 |
$2.05/100 g | Dunkin' Original Blend Ground Coffee, 12 Oz | 12 Oz | Jan 15 – Jan 6, 2027 | View flyer |
Sobeys
|
$6.99 | Colombian | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$8.49 | MAXWELL HOUSE | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$8.49 | NABOB | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$8.49 | Maxwell House | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$8.99 $9.99 |
$4.50/100 g | Nescafe Gold Coffee 200g | 200g | May 12 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Sobeys
|
$8.99 | Nabob | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$11.00 | Lavazza Rossa | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$12.99 | McCafe | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$12.99 $15.00 |
Balzac's Coffee | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$12.99 | $3.82/100 g | Colony Coffee | 340 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$12.99 | COLUMBIAN COFFEE | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$12.99 | McCafe | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$13.00 $43.00 |
McCafe | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$13.50 $43.00 |
McCafe | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$14.99 | Ethical Bean Coffee | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$14.99 | Coffee | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$14.99 $20.00 |
Ethical Bean Coffee | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$15.00 | Starbucks | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$15.97 | $1.60/100 g | Maxwell House Coffee | 1 kg | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$18.99 | Caffeine | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$19.99 | Coffee | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Dominion
|
$26.00 | Lavazza Rossa | 30 | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | |
Dominion
|
$26.00 | Starbucks | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$38.99 | TASSIMO COFFEE | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |