16 flyer offers for Crackers from stores in Quebec this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Walmart
|
$2.78 | $1.54/100 g | Ritz Original | 180 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$2.78 | $1.54/100 g | Ritz Original | 180 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$2.98 | $1.49/100 g | Triscuit Original | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$2.98 | Wheat Thins | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$2.98 | Vegetable Thins | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$2.98 | $1.49/100 g | Triscuit Original | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$2.98 | Wheat Thins | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$2.98 | Vegetable Thins | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Metro
|
$2.99 | Ritz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Metro
|
$2.99 | Premium Plus Crackers | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Familiprix
|
$2.99 | Ritz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$3.98 | Ritz Drizzled | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$4.98 | $1.10/100 g | Ritz Crackers | 454 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$4.98 | $1.10/100 g | Ritz Original or Toppers | 454 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$7.97 | Goldfish | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$15.97 | Goldfish Crackers | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |