Cream Cheese Deals in New Brunswick

Last updated: October 2, 2026

14 flyer offers for Cream Cheese from stores in New Brunswick this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
IGA Extra $1.99 $0.80/100 g Fromage à la crème 250 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $2.50 Dairyland Cream Cheese Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $2.99 $1.20/100 g PC® Cream Cheese 250 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $2.99 $1.20/100 g Dairyland Cream Cheese 250 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $3.29 CO-OP GOLD Cream Cheese 227-250 g Dec 2 – Dec 31, 2026 View flyer
Sobeys $3.79 Philadelphia Cream Cheese Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 $1.60/100 g Philadelphia Cream Cheese 250 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $3.99 Philadelphia Cream Cheese Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $3.99 Philadelphia Cream Cheese Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 $1.76/100 g PHILADELPHIA Cream Cheese 227 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 $1.76/100 g Philadelphia Cream Cheese 227 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $4.00 Philadelphia Cream Cheese Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Jean Coutu Pharmacy $4.29
$4.99
$1.72/100 g Philadelphia Cream Cheese 250g 250 g Sep 24 – Oct 7, 2026 View flyer
Wholesale Club $12.99 Philadelphia Cream Cheese Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer

← All Cream Cheese deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada